Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

V rámci této kategorie rozdělujeme hráče poprvé na dvě větve, a to výkonnostní a volnočasovou a rádi přijmeme hráče do obou větví.

Výkonnostní skupina trénuje až 5x týdně (3x týdně na hale, 2x týdně v posilovně a na skills trénincích) a hráči této skupiny se připravují na celostátní 1.ligu dorostenců, ve které pravidelně patří k nejlepším týmům a bojují do posledních kol play-off. Junioři se účástní kvalifikace o celostátní ligu juniorů, kterou hraje TOP 12 týmů v republice.

Volnočasová větev trénuje v kombinaci se staršími žáky a starší hráči (junioři) poté přechází do mužského B-týmů, který bojuje v regionálních mužských soutěžích.

 

U17 - U19
 
pondělí 18:00-19:30 NC Královo pole (kompenzace+posilovna)
úterý 19:00-20:30 Hummel Aréna (florbalový trénink)
středa 18:30-20:00 SH CESA VUT (florbalový trénink)
čtvrtek 19:00-20:30 NC Královo pole (skills+posilovna)
pátek 18:00-19:30 Hummel Aréna (florbalový trénink)
Marek Fiala
 

Ahoj, jmenuji se Marek Fiala a jsem sportovním ředitelem našeho klubu. V případě zájmu o připojení do tréninkové skupiny dorostenců nebo juniorů mě prosím kontaktuj, abychom mohli společně zkonzultovat, která výkonnostní větev by ti nejvíce vyhovovala. Zároveň mám na starosti rozvoj dovedností v rámci celého klubu, takže pokud budeš ve výkonnostní větvi, budeme se pravidelně potkávat na skills trénincích.

 

NAPIŠ NÁM A STAŇ SE SOUČÁSTI HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, sportovní ředitel
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz