Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Učíme děti základním principům kolektivní hry, zkoušíme nejrůznější sportovní hry, začleňujeme do trénování i ostatní sporty. Rozvíjíme u dětí samostatnost, všestrannost. Při hře učíme základní pravidla florbalu. Děti učíme i základní florbalové dovednost jako je správné držení hokejky, vedení míčku a driblink, základy střelby. Zapojujeme děti do různých klubových aktivit. 

Tréninky máme 2x týdně s florbalkou a 1x týdně se věnujeme kondičním a kompenzačním cvičením. Účastníme se ligové soutěže a florbalových turnajů, kde děti zažívají jak výhry, tak i prohry. Jezdíme s dětmi na letní soustředění. Při těchto akcích děti utužují přátelství, zažívají nová dobrodružství a vytvářejí si vazbu ke sportování.

Hledáme mezi nás další nové kamarády, přidáš se i ty?

 
TOMÁŠ DVOŘÁK
8 let
 
"Florbal jsem si vybral, protože se rád hýbu a sportuji a chtěl jsem zkusit sport s hokejkou. Na tréninku mě baví skoro vše, hlavně hrát zápasy."
 
OLIVER ŠPOK
7 let
 
"Na florbalu mě baví vyhrávat a dávat góly, na tréninku mám nejraději, když hrajeme zápas mezi sebou."
 
MARTIN MOJŽÍŠ
8 let
 
"Do florbalu chodím rád, protože tady mám kamarády a baví mě sportovat. Nejraději ze všeho mám hraní zápasů a při tréninku mě baví střílet na brankáře."
Sabina Grycová
 

Jsem Saba, trénování se věnuji již více jak 10 let. Dříve jsem aktivně florbal hrávala a zkušenosti se snažím předávat nejmenším dětem. Jsem ráda, když děti sportování baví a trénují s chutí. Společně zažíváme sportovní úspěchy i nezdary a také spoustu zábavy. Pokud rád sportuješ a chceš poznat nové kamarády, tak neváhej a připoj se k nám !

 
Radek Horák
 

Trénuji přípravku a chtěl bych vás oslovit – přijďte mezi nás vyzkoušet sport, který vás rozpohybuje i rozesměje, ale také někdy rozpláče. Je to sport, který vás pobaví, ale je i o týmové spolupráci s trenéry a spoluhráči. Pojďte to zkusit a spolu to dáme.

 
 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz