Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Například nové typy střelby, rozvoj kombinace a spolupráce více hráčů ve hře. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Navíc se jednou týdně věnujeme kompenzačním cvičení a rozvoji pohybových dovedností v posilovně. Pomalu začínáme přecházet do režimu výkonnostnějšího sportu, a tak hráči kteří mají zájem, mohou absolvovat navíc skills tréninky

Kluci hrají ligové soutěže v rámci regionu jihomoravského a zlínského kraje a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráči se také zapojují do klubových aktivit.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
MIKULÁČ GRYC
11 let
 
"Strašně mě baví, když trénujeme 1 na 1 a kličky a když můžu někoho „vykoupat“. V Hattricku jsem od mimina, protože moje mamka je trenérka."
 
JAN TOPOLOVSKÝ
13 let
 
"Na florbale mě baví útočit a dělat kličky a moc se těším na každý turnaj. Hattrick jsem si vybral pro to, že se mi ze všech týmů líbil nejvíc."
 
ŠIMON JONÁŠ
14 let
 
"S Florbalem sem začal, protože mě baví soutěžit a vyhrávat. Hattrick jsem si vybral, protože je to nejlepší tým v Brně a mám tu super chábry."
U15 Starší žáci
 
pondělí 17:00-18:30 NC Královo pole
úterý 17:30-19:00 Hummel Aréna
středa 17:30-19:00 SH Hattrick malá
pátek 16:30-18:00 Hummel Aréna
David Brouček
 

Sport a zdravý životní styl tu byl vždy s námi. Jakožto trenér se ti s velkou dávkou elánu rád pomohu k naplnění tvých cílů. Ve své práci se nejvíce opírám o zkušenosti za celých 18 let hráčské kariéry. Nyní to bude jubilejní 5. rok jako člen realizačního týmu. Na práci s mladými florbalisty mám nejraději, když vidím, jak se zdokonalují, soutěží, makají a navzájem tvoří tým či přátelství na celý život. V osobním životě rád všemožně sportuju, učím se jazyky. Nedám dopustit na balet a hudbu.

 

NAPIŠ NÁM A STAŇ SE SOUČÁSTI HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, sportovní ředitel
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz