Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Například nové typy střelby, rozvoj kombinace a spolupráce více hráčů ve hře. Nechybí ani zapojení jiných sportů, jako je badminton, házená, fotbal, basketbal. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Kompenzačním a kondičním cvičením se věnujeme 1x týdně.

Kluci hrají ligové soutěže a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráči se také zapojují do klubových aktivit.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
PEPA LOUČKA
11 let
 
"Na florbal mě dali rodiče, když mi byli asi čtyři roky. Začínal jsem v Komíně, který spadal pod Hattrick. Na jeden z tréninků přišel Marek Fiala, který si mě vybral do akademie, za což mu děkuju. Na florbale mě baví nejvíc kolektiv a lidi okolo florbalu."
 
JAN ŽDÍMAL
11 LET
 
"K florbalu mě přivedla mamka, hrál jsem od tří v Židenicích potom mě to už v Židenicích nebavilo, tak jsem šel do Hattricku. Na florbale je dobrý kolektiv a ještě střelba."
 
MAX BLUSCHKE
10 let
 
"Na florbalu mě nejvíc baví dávat góly a vítězit. Hraji za Hattrick, protože když jsem začínal, tak tam hrál můj bratr Adam Klimeš."
Marek Fiala
 

Jmenuju se Mára a jsem hlavní trenér kategorie elévů. Florbalu se věnuji už přes 20 let ve všech možných rolích - hráč, trenér, organizátor florbalových akcí jako třeba mistrovství světa. S florbalem jsem procestoval i zahraníční země jako Švýcarsko, Švédsko, Finsko. Vsadím se s tebou, že tě florbal u nás bude pekelně bavit, užiješ si super zážitky a budeš se zlepšovat každým dnem!

 
Michal Polák
 

Jsem Michal, mám v klubu svého syna a proto vím, že sport je důležitou součástí našeho života. Přidej se k nám.

 
 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

 
Lukáš Lank
 

Jsem Lukáš. Sám v klubu hraji od malička. Je tu fajn parta. Přidej se k nám.

 

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz