Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Například nové typy střelby, rozvoj kombinace a spolupráce více hráčů ve hře. Nechybí ani zapojení jiných sportů, jako je badminton, házená, fotbal, basketbal. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Kompenzačním a kondičním cvičením se věnujeme 1x týdně.

Kluci hrají ligové soutěže a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráči se také zapojují do klubových aktivit.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
MARTIN MOJŽÍŠ
11 let
 
"Na florbale můžu trávit čas s kamarády a baví mě florbal sám o sobě. Mám super trenéra a můžu se učit nové věci."
 
TOMÁŠ DVOŘÁK
11 LET
 
"Florbal jsem si vybral, protože se rád hýbu a sportuji a chtěl jsem zkusit sport s hokejkou. Na tréninku mě baví skoro vše, hlavně hrát zápasy."
 
DOMINIK SAPÍK
12 let
 
"Hrozně mě baví dávat góly. Začínal jsem v Bystrci na ZŠ Vejrostova a už druhým rokem jezdím na tréninky na Lesnou."
U13 Mladší žáci
 
pondělí 16:00-18:00 Hummel Aréna
středa 17:30-19:00 Hummel Aréna
pátek 16:00-17:30 SH Hattrick malá

Simon Šiška

Nazdar kamošu! Baví tě sporty a chceš být součástí jedné velké sportovní rodiny? Přijď si zahrát k nám do Hattricku. Jsem Šimon a jestli je ti 10-12 let, tak budu tvým trenérem. Jsem stále aktivním hráčem, protože mě florbal baví a rád předávám své zkušenosti dál, abych pomohl vychovat lepší hráče než jsem byl kdy já sám. Takže když budeš chtít, pokusím se tě posunout co nejdál.

 

NAPIŠ NÁM A STAŇ SE SOUČÁSTI HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, sportovní ředitel
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz