Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Například nové typy střelby, rozvoj kombinace a spolupráce více hráčů ve hře. Nechybí ani zapojení jiných sportů, jako je badminton, házená, fotbal, basketbal. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Kompenzačním a kondičním cvičením se věnujeme 1x týdně.

Holky hrají ligové soutěže a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráčky se také zapojují do klubových aktivit.

Talentované hráčky hrají soutěž i ve starší věkové kategorii.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
ANNA PEKÁRKOVÁ
11 let
 
"Florbal mě baví ,protože je to týmový sport a když je někdo na dně, tak mu zbytek pomůže. Poznám spoustu kamarádů a zábavy."
 
KATEŘINA STEJSKALOVÁ
11 let
 
"Já, když jsem s florbalem začínala, tak mě potěšila každá pochvala od trenéra a posunula mě dál, a to mě na tom baví, posouvat se díky ostatním, a proto jsem tu, abych zažila nové zážitky a pomohla týmu vždy zvítězit"
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

 
Petr Stejskal
 

Ahoj, spolu s Míšou máme na starost kategorii elévek a mladších žákyň, kterým se snažíme předat a naučit je to nejlepší. Priorita pro mě je, aby nás tréninky bavily a všechny jsme se na ně rády vracely. Mojí snahou je vám dát co nejlepší základy, abyste všechno mohly rozvíjet ve starších kategoriích.Budu se těšit na tréninku

 

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz