Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tato věková skupina se zaměřuje na všesportovní rozvoj hráče. Do tréninku jsou vkládána cvičení a hry pro rozvoj obratnosti, koordinace, týmovosti.  Rozvíjíme nejrůznější sportovní dovednosti. Děti se zdokonalují v základních florbalových dovednostech jako je vedení míčku a driblink, střelba, uvolňování a kličky a učí se základům spolupráce na hřišti.

Florbalové tréninky probíhají 3x týdně a 1x týdně se koná kompenzační a kondiční trénink. Děti se účastní velkých turnajů v ČR a absolvují letní soustředění.

Hráči mají pravidelné ligové turnaje a vybrané děti hrají i soutěže ve vyšší věkové kategorii.

Neváhej a přijď si s námi florbal vyzkoušet!

 
MIKULÁČ GRYC
9 let
 
"Strašně mě baví, když trénujeme 1 na 1 a kličky a když můžu někoho „vykoupat“. V Hattricku jsem od mimina, protože moje mamka je trenérka."
 
JAN TOPOLOVSKÝ
10 let
 
"Na florbale mě baví útočit a dělat kličky a moc se těším na každý turnaj. Hattrick jsem si vybral pro to, že se mi ze všech týmů líbil nejvíc."
 
VOJTA JONÁŠ
10 let
 
"Na florbale mě nejvíc baví střílení na branku a taky máme super partu. V Hattricku jsme společně se starším i mladším bráchou - je to tu super."
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

Simon Šiška

Nazdar kamošu! Baví tě sporty a chceš být součástí jedné velké sportovní rodiny? Přijď si zahrát k nám do Hattricku. Jsem Šimon a jestli je ti 10-12 let, tak budu tvým trenérem. Jsem stále aktivním hráčem, protože mě florbal baví a rád předávám své zkušenosti dál, abych pomohl vychovat lepší hráče než jsem byl kdy já sám. Takže když budeš chtít, pokusím se tě posunout co nejdál.

 
Tadeáš Rataj
 

 

 

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz