Pracuji

SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Tato věková skupina se zaměřuje na všesportovní rozvoj hráčky. Do tréninku jsou vkládána cvičení a hry pro rozvoj obratnosti, koordinace, týmovosti.  Rozvíjíme nejrůznější sportovní dovednosti. Děti se zdokonalují v základních florbalových dovednostech jako je vedení míčku a driblink, střelba, uvolňování a kličky a učí se základům spolupráce na hřišti.

Florbalové tréninky probíhají 3x týdně a 1x týdně se koná kompenzační a kondiční trénink. Děti se účastní velkých turnajů v ČR a absolvují letní soustředění.

Hráčky mají pravidelné ligové turnaje v dívčí kategorii a účastní se také soutěží v kategorii chlapecké.

Neváhej a přijď si s námi florbal vyzkoušet!

 
ANNA VOJÁČKOVÁ
10 let
 
"Florbal hraji už pátým rokem a naučila jsem se spoustu věcí. Líbí se mi, že tým může mít společný sen, takže když si třeba sama řeknu, že chci být v extralize a s týmem pak se to povede, má z toho radost více lidí než jeden člověk. Hraji florbal hlavně kvůli tomu, že se dokážeme povzbudit, pomáhat si a bavit se ."
 
BARBORA LOUČKOVÁ
10 let
 
"Na florbale mě nejvíc baví zápasy, tréninky a být s celým týmem. K florbalu jsem se dostala přes mého staršího bráchu. Za Hattrick hraji už od školky, jsou tu velice sympatičtí lidé a trenéři."
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

Petr Stejskal
 

Ahoj, spolu s Míšou máme na starost kategorii elévek, kterým se snažíme předat a naučit je to nejlepší. Priorita pro mě je, aby nás tréninky bavily a všechny jsme se na ně rády vracely. Je moji snahou vám dát co nejlepší základy, abyste všechno mohly rozvíjet ve starších kategoriích. Budu se těšit na tréninku.

 
 

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz