Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Nechybí ani zapojení jiných sportů, jako je badminton, házená, fotbal, basketbal. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Kompenzačním a kondičním cvičením se věnujeme 1x týdně.

Kluci hrají ligové soutěže a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráči se také zapojují do klubových aktivit.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
PEPA LOUČKA
11 let
 
"Na florbal mě dali rodiče, když mi byli asi čtyři roky. Začínal jsem v Komíně, který spadal pod Hattrick. Na jeden z tréninků přišel Marek Fiala, který si mě vybral do akademie, za což mu děkuju. Na florbale mě baví nejvíc kolektiv a lidi okolo florbalu."
 
JAN ŽDÍMAL
11 LET
 
"K florbalu mě přivedla mamka, hrál jsem od tří v Židenicích potom mě to už v Židenicích nebavilo, tak jsem šel do Hattricku. Na florbale je dobrý kolektiv a ještě střelba."
 
MAX BLUSCHKE
10 let
 
"Na florbalu mě nejvíc baví dávat góly a vítězit. Hraji za Hattrick, protože když jsem začínal, tak tam hrál můj bratr Adam Klimeš."
PONDĚLÍ / 16.45 - 18.15
SH Hattrick Brno
ÚTERÝ / 17.30 - 19.00
SH Hattrick Brno
ČTVRTEK / 16.00 - 17.30
SH Hattrick Brno
PÁTEK / 16.00 - 17.30
SH Hattrick Brno
Lukáš Jalový
 

jmenuju se Lukáš a trénuju mladší žáky. S trénováním mládeže jsem začal už před nějakými 8 roky. Za tu dobu jsem prošel už všechny možné kategorie, ale mladší žáci jsou ta nejlepší. Sport a florbal zvlášť, je moje vášeň a to stejné se snažím probudit u všech, které trénuji. Sám jsem stále aktivním Superligovým hráčem v Hattricku a během kariéry jsem si vyzkoušel i zahraniční angažmá ve Švýcarsku, kde jsem měl možnost také trénovat mládež a naučit se spoustu nových věcí. Tréninky se mnou jsou v první řadě zábava, ale také očekávám od každého stoprocentní nasazení a týmovou práci, takže každý, kdo se chce zlepšit, nejen ve florbale, si přijde na své.

Šimon Král
 

Nazdar kamošu! Baví tě sporty a chceš být součástí jedné velké sportovní rodiny? Přijď si zahrát k nám do Hattricku. Jsem Šimon a jestli je ti 10-12 let, tak budu tvým trenérem. Jsem stále aktivním hráčem, protože mě florbal baví a rád předávám své zkušenosti dál, abych pomohl vychovat lepší hráče než jsem byl kdy já sám. Takže když budeš chtít, pokusím se tě posunout co nejdál.

Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz