Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Tato věková skupina se zaměřuje na všesportovní rozvoj hráče. Do tréninku jsou vkládána cvičení a hry pro rozvoj obratnosti, koordinace, týmovosti.  Rozvíjíme nejrůznější sportovní dovednosti.

Florbalové tréninky probíhají 3x týdně a 1x týdně se koná kompenzační a kondiční trénink. Děti se účastní velkých turnajů v ČR a absolvují letní soustředění.

Hráči mají pravidelné ligové turnaje a vybrané děti hrají i soutěže ve vyšší věkové kategorii.

Neváhej a přijď si s námi florbal vyzkoušet!

 
MIKULÁČ GRYC
9 let
 
"Strašně mě baví, když trénujeme 1 na 1 a kličky a když můžu někoho „vykoupat“. V Hattricku jsem od mimina, protože moje mamka je trenérka."
 
JAN TOPOLOVSKÝ
10 let
 
"Na florbale mě baví útočit a dělat kličky a moc se těším na každý turnaj. Hattrick jsem si vybral pro to, že se mi ze všech týmů líbil nejvíc."
 
VOJTA JONÁŠ
10 let
 
"Na florbale mě nejvíc baví střílení na branku a taky máme super partu. V Hattricku jsme společně se starším i mladším bráchou - je to tu super."
PONDĚLÍ / 16.00 - 17.30
SH Hattrick Brno
ÚTERÝ / 16.00 - 17.30
SH Hattrick Brno
STŘEDA / 16.00 - 17.30
SH Hattrick Brno
PÁTEK / 14.30 - 16.00
SH Hattrick Brno
Marek Fiala
 

Jmenuju se Mára a jsem hlavní trenér kategorie elévů. Florbalu se věnuji už přes 20 let ve všech možných rolích - hráč, trenér, organizátor florbalových akcí jako třeba mistrovství světa. S florbalem jsem procestoval i zahraníční země jako Švýcarsko, Švédsko, Finsko. Vsadím se s tebou, že tě florbal u nás bude pekelně bavit, užiješ si super zážitky a budeš se zlepšovat každým dnem!

 
Michal Polák
 

Zdarec sportovci. Hrdě a s láskou trénují elévy. Sport mě doprovází celý můj život a rád předám mé zkušenosti z fotbalu, florbalu, futsalu a hokejbalu i Tobě! Tak neváhej a přijď mezi nás! Michal

 
 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz