Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Součástí tréninků je samozřejmě rozvoj herních dovedností, ale také již týmová strategie, rozbor hry a podobně. Trénuje se 3x týdně a 1x týdně se hráčky věnují kompenzačním a kondičním cvičením, kde cvičí hlavně s vlastní vahou těla, zlepšují obratnost a koordinaci. V letní přípravě běhají v písku, hrají beach volejbal a další týmové sporty.  

Všechny hráčky se účastní ligových soutěží různé úrovně. Každoročně holky jezdí na velké turnaje po celé ČR, na soustředění, zapojují se do klubových aktivit.

Talentované hráčky se také zapojují do tréninků s kluky, hrají chlapeckou ligovou soutěž.

Pojď hrát florbal mezi nás!

 
KAROLÍNA BAROŇKOVÁ
14 let
 
"Nejvíc mě na florbale baví, že jsme tu s kamarády a můžu sportovat. Florbal jsem začala hrát kvůli mému kamarádovi, co mi o něm pořád vyprávěl."
 
ŽANETA ZÁDRAPOVÁ
14 let
 
"Florbal jsem začala hrát jako kroužek na základní škole. Poté, co jsem přestoupila do týmu, kde to berou vážně, mě to začalo víc bavit, a to i kvůli skvělé partě lidí."
 
LEA RAIDOVÁ
13 let
 
"Na florbalu mě baví tréninková a zápasová atmosféra, nejlepší je na tom to, že když vyhrajete nebo prohrajete, tak to prožíváte s lidmi, kteří jsou v tom s vámi."
PONDĚLÍ / 17.30 - 19.00
SH Automobilní
ÚTERÝ / 16.45 - 18.15
SH Automobilní
STŘEDA / 17.30 - 19.00
SH Automobilní
PÁTEK / 19.00 - 20.30
SH Hattrick Brno
 
 
Petr Raida
 

Jmenuji se Petr a jsem součástí florbalového trenérského týmu mladších žákyň FBŠ Hattrick Brno. Mám rád srandu, úsměv na tváři a poctivou práci na tréninku. Co mohu slíbit, je spousta dřiny, ale i skvělých zážitků. Pokud máš zájem, budu se na Tebe těšit.

 
Ludmila Pekárková
 

Jsem Lída a trénují brankáře, baví mě pracovat s těmi nejmenšími. Branku jsem hájila 10 let a nyní ráda předám své zkušenosti dál.

 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

 
Petra Prouzová
 

Jmenuji se Petra a v klubu působím u týmu starších žákyň/dorostenek a žen, zároveň mám na starost celou nově založenou ženskou sekci. V minulosti jsem hrála patnáct let v Extralize, teď už skoro dvacet let trénuji. Spolu s trenéry vám chceme vytvořit přátelské prostředí a přistupovat individuálně ke každé hráčce, abychom vás i Hattrick posunuli na výsluní také v dívčí a ženské části.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz