Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Učíme děti základním principům kolektivní hry, zkoušíme nejrůznější sportovní hry, začleňujeme do trénování i ostatní sporty. Rozvíjíme u dětí samostatnost, všestrannost. Při hře učíme základní pravidla florbalu. Děti učíme i základní florbalové dovednost jako je správné držení hokejky, vedení míčku a driblink, základy střelby. Zapojujeme děti do různých klubových aktivit. 

Tréninky máme 2x týdně s florbalkou a 1x týdně se věnujeme kondičním a kompenzačním cvičením. Účastníme se ligové soutěže a florbalových turnajů, kde děti zažívají jak výhry, tak i prohry. Jezdíme s dětmi na letní soustředění. Při těchto akcích děti utužují přátelství, zažívají nová dobrodružství a vytvářejí si vazbu ke sportování.

Hledáme mezi nás další nové kamarády, přidáš se i ty?

 
LUCIE HANÁČKOVÁ
8 let
 
"Florbal hraji, protože mě to baví a nejvíc mě na tom baví hraní s florbalkou a zápasy. Hrávala jsem s mamkou a taťkou doma a pak jsem chtěla chodit na tréninky. Na klubu mám ráda, že jsme tam kámošky. "
 
ELIŠKA STEJSKALOVÁ
8 let
 
"Florbal jsem si vybrala protože mě k němu přivedla má sestra a mám skvělou trenérku. Na florbalu se mi líbí trénování a zápasy."
Centrum Lesná
pondělí komp./kondice Hattrick 16:00 - 17:30
úterý 1 Hattrick 17:30 - 19:00
čtvrtek 2 Hattrick 14:30 - 16:00


Centrum Tesco
pondělí 1 OD Tesco Kr.pole 17:00 - 18:30
středa 2 OD Tesco Kr.pole 17:00 - 18:30

Centrum Bystrc
úterý 1 ZŠ Vejrostova 13:30 - 15:00
pátek 2 ZŠ Vejrostova 14:00 - 15:30
Sabina Grycová
 

Jsem Saba, trénování se věnuji již více jak 10 let. Dříve jsem aktivně florbal hrávala a zkušenosti se snažím předávat nejmenším dětem. Jsem ráda, když děti sportování baví a trénují s chutí. Společně zažíváme sportovní úspěchy i nezdary a také spoustu zábavy. Pokud rád sportuješ a chceš poznat nové kamarády, tak neváhej a připoj se k nám !

 
Radek Horák
 

Trénuji přípravku a chtěl bych vás oslovit – přijďte mezi nás vyzkoušet sport, který vás rozpohybuje i rozesměje, ale také někdy rozpláče. Je to sport, který vás pobaví, ale je i o týmové spolupráci s trenéry a spoluhráči. Pojďte to zkusit a spolu to dáme.

 
 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz