Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalování již zvládnutých dovedností a také na nácvik těch nových. Nechybí ani zapojení jiných sportů, jako je badminton, házená, fotbal, basketbal. Toto vše probíhá v rámci tréninků, které probíhají 3x týdně. Kompenzačním a kondičním cvičením se věnujeme 1x týdně.

Holky hrají ligové soutěže a účastní se pravidelně velkých turnajů po celé ČR. Vyjíždíme také společně na soustředění. Hráčky se také zapojují do klubových aktivit.

Talentované hráčky hrají soutěž i ve starší věkové kategorii.

Těšíme se i na tebe! Přidej se k nám!

 
ANNA PEKÁRKOVÁ
11 let
 
"Florbal mě baví ,protože je to týmový sport a když je někdo na dně, tak mu zbytek pomůže. Poznám spoustu kamarádů a zábavy."
 
KATEŘINA STEJSKALOVÁ
11 let
 
"Já, když jsem s florbalem začínala, tak mě potěšila každá pochvala od trenéra a posunula mě dál, a to mě na tom baví, posouvat se díky ostatním, a proto jsem tu, abych zažila nové zážitky a pomohla týmu vždy zvítězit"
PONDĚLÍ / 16.00 - 17.30
SH Automobilní
ÚTERÝ / 16.00 - 17.30
SH Automobilní
STŘEDA / 17.30 - 19.00
SH Hattrick Brno
ČTVRTEK / 15.30 - 19.00
SH Maloměřice
 
 
Petr Raida
 

Jmenuji se Petr a jsem součástí florbalového trenérského týmu mladších žákyň FBŠ Hattrick Brno. Mám rád srandu, úsměv na tváři a poctivou práci na tréninku. Co mohu slíbit, je spousta dřiny, ale i skvělých zážitků. Pokud máš zájem, budu se na Tebe těšit.

 
Ludmila Pekárková
 

Jsem Lída a trénují brankáře, baví mě pracovat s těmi nejmenšími. Branku jsem hájila 10 let a nyní ráda předám své zkušenosti dál.

 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz