Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

MOJI TRENÉŘI

Czeczinkar Martin
 

Jsem Martin Czeczinkar, který se florbalu věnuje již od svých osmi let. Nyní se věnuji trenérství, kdy se snažím předat veškeré své zkušenosti, které jsem za svoji kariéru posbíral, všem klubovým svěřencům. Máš i ty rád/a kolektiv, zábavu, ale zároveň i pot a dřinu? Pokud ano, tak neváhej a přidej se k nám!

 
Monika Chromá
 

Mé jméno je Monika Chromá a v klubu FBŠ Hattrick Brno trénuji mladší a starší žákyně. S holkami zažíváme spoustu sportovních zážitků a srandy.

 
Petr Raida
 

Jmenuji se Petr a jsem součástí florbalového trenérského týmu mladších žákyň FBŠ Hattrick Brno. Mám rád srandu, úsměv na tváři a poctivou práci na tréninku. Co mohu slíbit, je spousta dřiny, ale i skvělých zážitků. Pokud máš zájem, budu se na Tebe těšit.

 
Ludmila Pekárková
 

Jsem Lída a trénují brankáře, baví mě pracovat s těmi nejmenšími. Branku jsem hájila 10 let a nyní ráda předám své zkušenosti dál.

 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

 
Petra Prouzová
 

Jmenuji se Petra a v klubu působím u týmu starších žákyň/dorostenek a žen, zároveň mám na starost celou nově založenou ženskou sekci. V minulosti jsem hrála patnáct let v Extralize, teď už skoro dvacet let trénuji. Spolu s trenéry vám chceme vytvořit přátelské prostředí a přistupovat individuálně ke každé hráčce, abychom vás i Hattrick posunuli na výsluní také v dívčí a ženské části.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz