Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

MOJI TRENÉŘI

Šotkovská Tereza
 

Ahoj budoucí florbalistko! Já jsem trenérka Tereza a trénuji holky ve věku 7-10let. Florbalu se věnuji již 10 let, a trénuji druhým rokem. Na tréninkách Tě naučím nejen florbalové základy, které si přeneseš do starších kategorií, ale také všeobecnou sportovní přípravu, která se Ti bude hodit do života. Vše, co na tréninku děláme, nás baví a pocit ze vstřeleného gólu je k nezaplacení! Těšíme se na Tebe!

 
Chramostová Aneta
 

Ahoj, spolu s Terkou máme na starost kategorii elévek, kterým se snažíme předat a naučit je to nejlepší. Priorita pro mě je, aby nás tréninky bavily a všechny jsme se na ně rády vracely. Budu se těšit na tréninku, Anet.

 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz