Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Součástí tréninků je samozřejmě rozvoj herních dovedností, ale také již týmová strategie, rozbor hry a podobně. Trénuje se 3x týdně a 1x týdně se hráči věnují kompenzačním a kondičním cvičením, kde cvičí hlavně s vlastní vahou těla, zlepšují obratnost a koordinaci. V letní přípravě běhají v písku, hrají beach volejbal a další týmové sporty.  

Všichni hráči se účastní ligových soutěží různé úrovně. Každoročně kluci jezdí na velké turnaje po celé ČR, na soustředění, zapojují se do klubových aktivit.

Pojď hrát florbal mezi nás!

 
VOJTĚCH SPOUSTA
13 let
 
"Florbal hraji už nekolik let, nejvíce mě baví těžké a vyrovnané zápasy. V Hattricku jsem začínal od mala. Mám tu plno přátel a je tu skvělý kolektiv."
 
KRYŠTOF MILICHOVSKÝ
13 let
 
"Hraju florbal, protože mě baví a chci se neustále zlepšovat. Nejvíce mě baví hrát zápasy v topu s těžkými soupeři. V Hattricku jsem odjakživa a je tu vždy super kolektiv, super tréninky i treneři."
 
LUKÁŠ LANK
14 let
 
"K florbalu mě přivedl bratr. Před pěti lety jsem začal chodit sem do Hattricku. Je tu super kolektiv a dobří trenéři. Jsem tu rád."
PONDĚLÍ / 17.30 - 19.00
SH Hattrick Brno
ÚTERÝ / 17.30 - 19.00
SH Automobilní
STŘEDA / 17.30 - 19.15
SH CESA VUT
PÁTEK / 17.30 - 19.00
SH Hattrick Brno
David Brouček
 

Ahoj sportovče! Já jsem trenér David a pomáhám v klubu s výchovou starších žáků. Florbal aktivně hraji přes 10 let a trénuji už druhým rokem. Snažím se dělat maximum, aby se děti na tréninku nenudily a odcházely vždy s úsměvem. Pokud máš i ty zájem o pohyb a jsi snaživý kluk, rád s tebou budu pracovat na tom, aby tě florbal nadchl tak, jako mě. Budu se na tebe těšit!

 
 
 

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz