Pracuji

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Nejmenší děti seznamujeme obecně se sportováním, nejsme zaměřeni pouze na florbal. Věnujeme se nejrůznějším sportovním aktivitám formou her a soutěží. Rozvíjíme pohybové aktivity, všestrannost. Učíme děti samostatnosti, fair play, respektu k ostatním.

Trénujeme 2x týdně a pro nejmenší děti organizujeme turnaje, kde mohou zažít nové zkušenosti společně s kamarády, vyzkoušet si první zápasové momenty.

Hledáme mezi nás další nové kamarády, přidáš se i ty?

 
DAN KŘENEK
5 let
 
"Florbal mě baví, protože můžu dávat góly a hrát různé soutěže a hry s kamarády."
 
JAKUB ŠABATA
5 let
 
"Ve florbale mám kamarády, baví mě překážkové dráhy a hraní zápasů."
Centrum Lesná
pondělí 1 Hattrick 15:00 - 16:00
středa 2 Hattrick 17:30 - 18:30


Centrum Tesco - skupina 1
pondělí 1 OD Tesco Kr.pole 16:00 - 17:00
středa 2 OD Tesco Kr.pole 16:30 - 17:00

Centrum Tesco - skupina 2
úterý 1 OD Tesco Kr.pole 15:00 - 16:00
čtvrtek 2 OD Tesco Kr.pole 17:30 - 18:30
Sabina Grycová
 

Jsem Saba, trénování se věnuji již více jak 10 let. Dříve jsem aktivně florbal hrávala a zkušenosti se snažím předávat nejmenším dětem. Jsem ráda, když děti sportování baví a trénují s chutí. Společně zažíváme sportovní úspěchy i nezdary a také spoustu zábavy. Pokud rád sportuješ a chceš poznat nové kamarády, tak neváhej a připoj se k nám !

 
Martina Bolfová
 

Ahoj sportovci. Jmenuji se Martina a jsem fyzioterapeutka. Čtvrtým rokem se v klubu starám o kompenzace ve všech mládežnických skupinách. Mým cílem je naučit tě starat se o své tělo. Budeme se společně snažit, abys byl fyzicky fit jak pro tvůj sportovní výkon, tak i pro tvůj běžný život. Už se na tebe těším.

STAŇ SE SOUČÁSTÍ HATTRICKU

Kontaktní osobaMarek Fiala, šeftrenér mužů
Telefon+420 734 579 345
E-mailfiala@hattrick-brno.cz